Titles you rated
HerculesRated ★ 3.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 3.0
OseamRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.0
More Than BlueRated ★ 2.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.0
Sleeping BeautyRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
The ProposalRated ★ 4.0
Charlotte's WebRated ★ 3.0
The Road to El DoradoRated ★ 3.0
Late BlossomRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
What a Girl WantsRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
A Christmas CarolRated ★ 3.0