Titles you rated
ElioRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Stop Making SenseRated ★ 5.0
Love Lies BleedingRated ★ 2.5
When This Summer is OverRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 4.5
All We Imagine As LightRated ★ 4.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5