Movies
Ratings
673
The First Slam DunkRated ★ 5.0
DetentionRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.0
Queen of WalkingRated ★ 3.5
CocktailRated ★ 3.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5
Bleed for ThisRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Jack ReacherRated ★ 4.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 3.0
Love Me, Love Me NotRated ★ 3.5
The AbyssRated ★ 3.0
DangalRated ★ 5.0
DreamcatcherRated ★ 3.5
AnnihilationRated ★ 3.5
CargoRated ★ 3.0
Deep Blue SeaRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 3.5