Titles you rated
The LegendRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0- Toy SoldiersRated ★ 3.0
- Reckless ChallengeRated ★ 4.0
- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.5
One PieceRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0