Titles you rated
SupersonicRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
ElioRated ★ 3.5
The FalloutRated ★ 4.5
Fallen AngelsRated ★ 4.5
VictoryRated ★ 3.5
Family SwitchRated ★ 3.0
Typhoon ClubRated ★ 2.5
HappyendRated ★ 4.5
Minecraft: The MovieRated ★ 3.0
HerRated ★ 1.0
The SubstanceRated ★ 3.5
All the Beauty and the BloodshedRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Yes, God, YesRated ★ 3.0
Yes, God, YesRated ★ 3.0
Let the Right One InRated ★ 4.5
SpreeRated ★ 4.0