Series
Ratings
19
Rebelde Season 2Rated ★ 2.0
Rebelde Season 1Rated ★ 3.5
AtypicalRated ★ 4.5
AtypicalRated ★ 4.5
AtypicalRated ★ 4.0
AtypicalRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Gekokujo KyujiRated ★ 5.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 3.0
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0