Series
Ratings
120
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0- Noodle House GirlRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.0
Sharp2Rated ★ 3.5
Lovers in PragueRated ★ 3.5
East of EdenRated ★ 4.0
Dear HeavenRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
Big ThingRated ★ 3.5
Fashion 70'sRated ★ 5.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
My Fair LadyRated ★ 2.5
Prince HoursRated ★ 2.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
Miss MermaidRated ★ 3.0- You Are My DestinyRated ★ 2.5