Series
Ratings
126
Good Luck!!Rated ★ 3.0
Tokyo SwindlersRated ★ 1.0
Hot SpotRated ★ 3.5
Life's PunchlineRated ★ 4.0
Gekokujo KyujiRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Sukiyaki, tonight.Rated ★ 3.0- すいかRated ★ 5.0
QuartetRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Family Outing Season 1Rated ★ 4.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5