Titles you rated
Look BackRated ★ 4.0
Kamikaze GirlsRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 4.0
One Hour PhotoRated ★ 2.5
The Bridges of Madison CountyRated ★ 4.0
Riceboy SleepsRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
SoulRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 2.0
SleepRated ★ 3.0
Will & HarperRated ★ 3.0
Bagdad CafeRated ★ 4.0
KodachromeRated ★ 3.0
Concerning My DaughterRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Little Miss SunshineRated ★ 5.0- PilotRated ★ 3.0