Titles you rated
If OnlyRated ★ 4.0
It's a Boy Girl ThingRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 4.5
TedRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 3.0
Steal My HeartRated ★ 4.5
The Plan ManRated ★ 4.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
The VowRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
HancockRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 2.5
HulkRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0