Movies
Ratings
818
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
PaddingtonRated ★ 3.0
Bad GeniusRated ★ 3.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.0
The Battleship IslandRated ★ 1.0
Wonder WomanRated ★ 3.0
SuffragetteRated ★ 4.5
Criminal ConspiracyRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.5
MotherRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 2.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
PoetryRated ★ 4.0
On the Beach at Night AloneRated ★ 3.0
BrooklynRated ★ 4.0
MisbehaviorRated ★ 2.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
MaudieRated ★ 3.5
The Green MileRated ★ 4.0