Movies
Ratings
101
Rules of DatingRated ★ 3.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
Meet the In-LawsRated ★ 1.0
You Are My SunshineRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 3.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 4.0
Casino RaidersRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 4.0
Winners & SinnersRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 5.0
Ben-HurRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0