Titles you rated
27 DressesRated ★ 3.5
Rush HourRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 2.0
ThorRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 1.5
Happy FeetRated ★ 2.5
The Front LineRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 2.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
HarmonyRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 2.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Soul SurferRated ★ 4.0