Titles you rated
Guns & TalksRated ★ 5.0
Pokémon: Lucario and the Mystery of MewRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
Digimon Adventure: Our War GameRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.0
Ultraman: RisingRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
If Anything Happens I Love YouRated ★ 2.5
Porco RossoRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 3.0
Mid90sRated ★ 5.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.5
MinariRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
Sword of the StrangerRated ★ 5.0