Titles you rated
Attack on TitanRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
My MisterRated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
DAN DA DANRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
Skip and LoaferRated ★ 5.0
First LoveRated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
AsuraRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0