Series
Ratings
29
Yu-Gi-Oh! Duel MonstersRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 4.0- Inazuma Eleven GoRated ★ 2.0
- 유희왕 1기Rated ★ 3.5
Kuroko's BasketballRated ★ 3.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 3.5
JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 2.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 2.5
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 3.5
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 2.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.5- Toy SoldiersRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
New Recruit Season 2Rated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Sgt. FrogRated ★ 4.5
New Recruit Season 1Rated ★ 3.5