Titles you rated
TriggerRated ★ 3.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 5.0
The ResidenceRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 4.0
The Perfect CoupleRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Worlds WithinRated ★ 4.5
The GuestRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5- Skam France Season 6Rated ★ 2.5
Skam France Season 5Rated ★ 3.0
Skam France Season 4Rated ★ 3.0
Skam France Season 3Rated ★ 4.0
Skam France Season 2Rated ★ 4.0
Skam France Season 1Rated ★ 4.0