Titles you rated
The AttorneyRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
MementoRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.0
MotherRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
The Man Standing NextRated ★ 4.5
1917Rated ★ 5.0
Honest CandidateRated ★ 2.5