Series
Ratings
163
Chainsaw ManRated ★ 3.5
The Summer I Turned Pretty Season 1Rated ★ 3.0
Black KnightRated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 1.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Hyper KnifeRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 5.0
Duty After SchoolRated ★ 2.0
Mask GirlRated ★ 2.5
The Worst of EvilRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
And Then There Were NoneRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
BillionsRated ★ 3.0
BillionsRated ★ 4.5
BillionsRated ★ 4.5
BillionsRated ★ 4.5
BillionsRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0