Titles you rated
Beef Season 1Rated ★ 4.5
The Silent SeaRated ★ 2.5
You Season 5Rated ★ 3.5
Designated SurvivorRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.5
Melo MovieRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
EliteRated ★ 2.0
The TrunkRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5