Titles you rated
TitaneRated ★ 3.0
The Wizard of OzRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
LolitaRated ★ 3.5- Byul Ju BuRated ★ 3.5
The House That Jack BuiltRated ★ 2.5
The Spy Who Loved MeRated ★ 3.5
An Ostrich Told Me the World Is Fake and I Think I Believe ItRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
Beastie BoysRated ★ 2.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
MetropolisRated ★ 4.5
NosferatuRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 3.5
MaggieRated ★ 4.5
RebeccaRated ★ 5.0- ShadowerRated ★ 4.0
JawsRated ★ 3.5