Movies
Ratings
363
Zootopia 2Rated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Big DealRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 3.0
Hotel MumbaiRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
The A-TeamRated ★ 2.5
Dark NunsRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0