Titles you rated
The Hurt LockerRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 2.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 1.5
SidewallsRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
Born to Be BlueRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
The Jungle BookRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
DeadpoolRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
YouthRated ★ 4.5