Titles you rated
Lust, CautionRated ★ 4.0
The Forbidden KingdomRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 5.0
Late BlossomRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
SaltRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Marriage BlueRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 5.0