Movies
Ratings
60
Green BookRated ★ 4.5
Singin' in the RainRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
Stop Making SenseRated ★ 5.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 5.0
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 4.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0