Movies
Ratings
786
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
The King of KingsRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 4.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.0
WickedRated ★ 2.0
Despicable Me 4Rated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 2.0
A Man Called OttoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0