Titles you rated
Pingu Season 1Rated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 2.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
New Recruit Season 1Rated ★ 3.5
AnnaRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 5.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
To. JennyRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Go Back CoupleRated ★ 4.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.5
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 4.0