Movies
Ratings
641
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
TakenRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.0
MaleficentRated ★ 2.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
The Good DinosaurRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
Alien: CovenantRated ★ 3.5
Mirrors No. 3Rated ★ 3.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
FlowRated ★ 3.0
Ocean WavesRated ★ 3.0