Series
Ratings
126
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 2.0
Demon SlayerRated ★ 2.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 2.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 2.0
EveRated ★ 2.0
The HeirsRated ★ 2.0
The Brave Yong Soo-jungRated ★ 1.5
Desperate Mrs. SeonjuRated ★ 2.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.0