Movies
Ratings
124
No Other ChoiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.0
The ChaserRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
I WishRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
Romance of Their OwnRated ★ 2.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.5