Movies
Ratings
120- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
- Christmas CarolRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 2.0
Amazon Bow MasterRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
LeonRated ★ 1.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
A Man of ReasonRated ★ 1.0
Past LivesRated ★ 4.0
Feng ShuiRated ★ 1.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 2.5
The ShamelessRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.0
The Shape of WaterRated ★ 2.5