Titles you rated
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
ThorRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Diamonds Are ForeverRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.0
The GrandmasterRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
Nowhere to HideRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
Prison Break: The Final BreakRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
The Expendables 2Rated ★ 4.0
Twelve MonkeysRated ★ 2.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 1.0
Tomorrow Never DiesRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 1.0
The TerminalRated ★ 2.0