Titles you rated
Period. End of Sentence.Rated ★ 3.0
The Perfect NeighborRated ★ 3.0
Lorena Light footed WomanRated ★ 2.5
The TraderRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
La StradaRated ★ 3.5- AmbubaggingRated ★ 2.5
- The Cap of FoolsRated ★ 2.0
- Witnesses 2025Rated ★ 2.5
EsseneRated ★ 3.5
Inland SeaRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0- The Final SemesterRated ★ 3.5
The MurmuringRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
First SummerRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 3.5