Movies
Ratings
237
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 3.5
Beau Is AfraidRated ★ 2.5
Only Lovers Left AliveRated ★ 2.0
One Cut of the DeadRated ★ 3.5
eXistenZRated ★ 2.0
A Man Called OveRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Goodnight MommyRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 2.0
Little JoeRated ★ 2.0
MotocrossedRated ★ 3.0
Saint MaudRated ★ 1.0
VivariumRated ★ 3.0
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The ConferenceRated ★ 3.5
Pitch PerfectRated ★ 3.0