Movies
Ratings
72 The Sixth SenseRated ★ 3.5 The Sixth SenseRated ★ 3.5
 ZootopiaRated ★ 5.0 ZootopiaRated ★ 5.0
 The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.5 The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.5
 Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5 Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
 Pride & PrejudiceRated ★ 3.5 Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
 Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0 Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
 Five Feet ApartRated ★ 3.0 Five Feet ApartRated ★ 3.0
 The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5 The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5
 The Greatest ShowmanRated ★ 2.5 The Greatest ShowmanRated ★ 2.5
 WonkaRated ★ 3.5 WonkaRated ★ 3.5
 TitanicRated ★ 4.5 TitanicRated ★ 4.5
 Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0 Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
 Spirited AwayRated ★ 4.0 Spirited AwayRated ★ 4.0
 The Secret Life of PetsRated ★ 4.0 The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
 Howl's Moving CastleRated ★ 3.0 Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
 Now You See MeRated ★ 4.0 Now You See MeRated ★ 4.0
 AladdinRated ★ 4.5 AladdinRated ★ 4.5
 A Werewolf BoyRated ★ 2.5 A Werewolf BoyRated ★ 2.5
 If OnlyRated ★ 3.5 If OnlyRated ★ 3.5
 The Princess DiariesRated ★ 4.0 The Princess DiariesRated ★ 4.0