Titles you rated
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Dan Da Dan: Evil EyeRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
HarbinRated ★ 3.0
Despicable Me 4Rated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0