Movies
Ratings
20
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
HerRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
JokerRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Little ForestRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0