Titles you rated
Nameless GangsterRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0- WonderlandRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 3.5
Nightmare AlleyRated ★ 2.5
The GiverRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 3.5
Manchester by the SeaRated ★ 3.5
Total EclipseRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5