Titles you rated
AtypicalRated ★ 4.0
AtypicalRated ★ 4.0
AtypicalRated ★ 4.0
AtypicalRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 2.5
Detective Conan: The Culprit HanzawaRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 5.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.5
The Sex Lives of College Girls Season 1Rated ★ 3.5
The Sex Lives of College GirlsRated ★ 3.5
The Sex Lives of College Girls Season 3Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
My DearestRated ★ 4.0
GlitchRated ★ 5.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
The Last of Us Season 2Rated ★ 4.0
Arcane Season 2Rated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0