Titles you rated
Green BookRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Children of MenRated ★ 4.5
Being John MalkovichRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5