Titles you rated
Our BluesRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.0
Family Outing Season 1Rated ★ 3.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.0
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Love Playlist Season 4Rated ★ 5.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 3.0- Abnormal SummitRated ★ 1.5
Love Playlist Season 3Rated ★ 2.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.5