Titles you rated
SurrogatesRated ★ 5.0
A Knight's TaleRated ★ 4.0
In the Line of FireRated ★ 4.0
Beneath the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Full MontyRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 4.0
PlatoonRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
Underworld: EvolutionRated ★ 4.0
Highlander II: The QuickeningRated ★ 3.0
StargateRated ★ 5.0
AnnieRated ★ 3.0
Life of Hollywood KidRated ★ 2.0
Ninja ScrollRated ★ 3.0
Far and AwayRated ★ 4.0
CracksRated ★ 3.0
Lethal Weapon 3Rated ★ 3.0
The Rum DiaryRated ★ 3.0