Titles you rated
- Haken no HinkakuRated ★ 4.0
Miss KingRated ★ 3.5
WomanRated ★ 4.0
18/40: Unbreakable Bond of DreamsRated ★ 2.0
Oh! My Boss! Koi wa Bessatsu deRated ★ 4.0
Please Love The Useless MeRated ★ 3.0
Tokyo Danshi ZukanRated ★ 4.0
Snack Joshi ni Highball woRated ★ 4.0
Perfect WomanRated ★ 3.5
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.5
Around 1/4Rated ★ 2.0- Omukae Shibuya-kunRated ★ 3.5
Socho Shihatsu no SappukeiRated ★ 4.0
Strobe Edge Season 1Rated ★ 3.0
Hirugao: Love Affairs in the AfternoonRated ★ 4.0
GezanmeshiRated ★ 3.0
Romantics AnonymousRated ★ 4.0
Diary of a Surgical Resident: MadokaRated ★ 3.0
Musashino RondoRated ★ 1.0
Damemane! -Dame na Talent, Management Shimasu-Rated ★ 4.0