Movies
Ratings
55
The MummyRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.0
In DarknessRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Forbidden QuestRated ★ 1.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0