Series
Ratings
46
Ordinary LoveRated ★ 2.5
I've Got My Eye on YouRated ★ 2.5
Naked FiremanRated ★ 3.5
Han Yeo Reum's MemoryRated ★ 3.0- The TakeRated ★ 3.5
- The Story of SaiunkokuRated ★ 2.5
Hell Girl: Two MirrorsRated ★ 3.0
Hell GirlRated ★ 3.5
Momo SalonRated ★ 3.0- Entourage: The BeginningRated ★ 3.0
EntourageRated ★ 2.0
Strike BackRated ★ 3.5- JwideotRated ★ 5.0
North & SouthRated ★ 3.5- ZenRated ★ 2.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Lie to MeRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 3.0
Emma - A Victorian Romance Season 1Rated ★ 2.5