Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 3.0
May 18Rated ★ 3.5
The Divine FuryRated ★ 2.5
Architecture 101Rated ★ 2.5
Billy ElliotRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 2.5
I Can SpeakRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 2.5
The KingRated ★ 2.5
AshfallRated ★ 1.0
The ThroneRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 1.5