Series
Ratings
179- 저스트 메이크업Rated ★ 3.5
 The Diplomat Season 3Rated ★ 4.0 The Diplomat Season 3Rated ★ 4.0
 The PittRated ★ 4.5 The PittRated ★ 4.5
 TriggerRated ★ 3.5 TriggerRated ★ 3.5
 HorimiyaRated ★ 3.5 HorimiyaRated ★ 3.5
 Dark LegacyRated ★ 0.5 Dark LegacyRated ★ 0.5
 The TrunkRated ★ 0.5 The TrunkRated ★ 0.5
 Alone in LoveRated ★ 5.0 Alone in LoveRated ★ 5.0
 Haunted PalaceRated ★ 1.5 Haunted PalaceRated ★ 1.5
 Nine PuzzleRated ★ 4.0 Nine PuzzleRated ★ 4.0
 She Was PrettyRated ★ 3.5 She Was PrettyRated ★ 3.5
 Welcome to SamdalriRated ★ 2.5 Welcome to SamdalriRated ★ 2.5
 The Fiery Priest Season 2Rated ★ 1.5 The Fiery Priest Season 2Rated ★ 1.5
 Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0 Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
 The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.5 The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.5
 Itaewon ClassRated ★ 2.5 Itaewon ClassRated ★ 2.5
 SignRated ★ 4.0 SignRated ★ 4.0
 MIU404Rated ★ 1.5 MIU404Rated ★ 1.5
 The Office Blind DateRated ★ 3.0 The Office Blind DateRated ★ 3.0
 Law SchoolRated ★ 2.0 Law SchoolRated ★ 2.0