Movies
Ratings
590
Look BackRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
PossessionRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 1.5
Toy Story of Terror!Rated ★ 3.5
WonderRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 1.0
Shazam! Fury of the GodsRated ★ 3.0
From Dusk Till DawnRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 1.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 2.5