Titles you rated
You Drive Me CrazyRated ★ 4.5- Dooly the Little DinosaurRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0- Paul's Miraculous AdventureRated ★ 4.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.0- RNARated ★ 3.5
Pippi LongstockingRated ★ 3.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 5.0- Drake & JoshRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0