Titles you rated
ConclaveRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
AnnihilationRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 2.5
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 2.5
Memories of MatsukoRated ★ 3.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
Black SwanRated ★ 2.5
GattacaRated ★ 2.5
BedevilledRated ★ 3.5